Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims
LAKE BERRYESSA, CALIFORNIA 06/06/2015


********** AGE GROUP RESULTS LIST 1 MILE SWIM **************

Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



GIRLS AGE GROUP G1112 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Grace Lapuz 12 10 DART 35 24:06.75
2 Kendall Lawrence 11 18 CCA 37 26:52.60
3 Sean McCallum 11 19 SLUG 41 26:53.35
4 Angel More 12 24 OSC 47 28:47.60
5 Belene Sakurai-Rodr 11 25 SLUG 62 28:51.65
6 Shelby Resnick 11 38 HILL 55 32:40.05
7 Sophie Allen-Goix 12 39 566 32:40.95
8 Lucy Gott 11 40 527 32:42.10
9 Midori Lewis 11 43 SRVL 38 33:25.85
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



BOYS AGE GROUP B1112 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 William Cross 12 17 AAA 8 26:35.65
2 Charlie Perl 11 41 HILL 51 32:42.20
3 Robert Placak 11 44 52 1:29:58.40
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



GIRLS AGE GROUP G1314 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Katelyn Yule 13 2 DART 73 22:22.90
2 Emma Mehl 14 11 SMST 43 24:09.60
3 Claire Cruse 14 13 MP 9 25:18.70
4 Mia Lauer 14 20 HILL 36 26:54.25
5 Kaitlyn Isola 14 21 HILL 25 27:16.60
6 Jessica Goix 14 23 HILL 15 28:13.00
7 Kayley Gould 14 26 PASA 16 28:52.45
8 Cecilia Olnes 13 28 HILL 49 29:02.75
9 Margaret Eggleton 14 29 PASA 13 29:05.25
10 Justine Biscay 13 30 PASA 4 29:37.85
11 Lexi Rudolph 13 31 PASA 61 29:41.80
12 Amalia Keilholtz 13 32 VJO 28 30:05.85
13 Madeline Komo 13 33 PASA 31 30:39.70
14 Mathilde Rousseau 13 34 PASA 60 30:39.90
15 Lara Soldatova 14 35 HILL 64 31:01.60
16 Clare Brawdy 14 42 SHSC 5 32:47.70
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



BOYS AGE GROUP B1314 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Joe Zales 14 1 DART 74 22:15.15
2 Noah Nagel 14 3 SLUG 48 23:00.60
3 Seth McCallum 13 14 SLUG 42 26:11.25
4 Lucas Walker 14 16 PASA 67 26:33.55
5 Benjamin Isola 13 27 HILL 23 28:55.40
6 Gregory 0sha 13 36 560 31:54.70
7 Sam Killpatrick 13 37 HILL 30 32:00.05
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



GIRLS AGE GROUP G1518 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Daniella Sugijanto 18 8 WCAB 65 23:53.70
2 Sydni Resnick 16 9 HILL 56 24:05.95
3 Torrey Hart 18 12 HILL 18 24:46.75
4 Madison Menard 15 15 PASA 44 26:17.05
5 Allison Sharpes 17 22 WCAB 63 27:46.70
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



BOYS AGE GROUP B1518 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Shane Denison 15 4 SMST 11 23:03.25
2 Logan Heaney 15 5 WCAB 19 23:39.20
3 Weno Yancher 17 6 DART 72 23:41.60
4 Jackson Metcalfe 16 7 BTA 45 23:53.25
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F1824 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Kathryn Murphy 22 19 TOC 357 23:32.15
2 Emily Borchard 19 37 DAM 144 24:48.25
3 Lauren Bugglin 24 58 MEMO 157 26:22.45
4 Sarah Kletzer 22 75 CRUZ 287 27:34.30
5 Jackie Mansoor 22 130 UC38 327 32:38.65
6 Gina Johnson 19 149 MEMO 275 35:02.80
7 Jamie Fussell 24 156 VACA 230 36:39.35
8 Becky Barall 21 185 CRUZ 119 39:16.85
9 Corinne Morier 23 209 TEME 536 46:39.00
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M1824 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Wyatt Butler 22 3 BAC 160 20:54.50
2 Ben Hinshaw 24 6 TOC 263 21:43.65
3 Andrew Saeta 24 9 TOC 418 22:22.05
4 Alexander May 21 63 DAM 75 26:49.95
5 David Avery 19 64 UC38 112 26:54.55
6 Nicholas Patino 21 233 TOC 372 59:58.15
7 Gabriel Patino 20 234 RCP 371 1:00:01.70
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F2529 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Amanda Sims 26 10 OAM 438 22:26.45
2 Katherine Reeves 25 25 TOC 397 23:52.15
3 Dana Thomas 27 90 UC38 460 28:45.70
4 Emily Kultgen 27 110 DAM 290 30:35.70
5 Sarah Rich 29 132 SMST 401 33:08.50
6 Marisa Kendall 25 133 TEME 537 33:16.30
7 Camille Jones 28 161 MAM 278 37:00.45
8 Rachel Vernon 29 180 MEMO 471 38:49.50
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M2529 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Chad La Tourette 26 1 TOC 291 19:45.40
2 Douwe Yntema 26 12 TOC 491 22:50.45
3 Evan Simoni 25 24 TOC 437 23:43.05
4 Yutaro Sano 27 26 CRUZ 419 23:53.90
5 Luca Pozzi 29 28 TSUN 385 23:58.70
6 Christian Rudloff 27 29 TOC 415 24:02.15
7 Christophe Lee 29 66 DAM 565 27:00.60
8 Steffen Docken 26 74 DAM 201 27:27.25
9 Etienne Farnoux 27 94 CALM 213 29:06.95
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F3034 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Danielle Becks 33 16 TOC 128 23:11.85
2 Sarah Chinn 31 43 MAM 171 25:15.20
3 Allison Athens 34 72 CRUZ 109 27:23.05
4 Kathleen Coggshall 32 78 BAY 178 27:48.75
5 Laura Holmes 30 97 SMST 268 29:12.20
6 Jennifer Collins 31 117 FOG 179 31:08.50
7 Allison Furchner-Eva 31 119 SON 229 31:21.30
8 Amy Rand 30 141 DAM 393 33:53.55
9 Michi Lehman 30 162 MEMO 308 37:02.10
10 Alexandra Crowder 31 166 MEMO 183 37:23.15
11 Koung Chaiyasane 30 197 MEMO 167 43:14.65
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M3034 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Quinn Fitzgerald 32 7 TOC 217 21:46.40
2 Matthew Roper 34 17 DAM 409 23:14.70
3 Tait Ecklund 33 30 ROSE 207 24:04.20
4 Adriano Sun 34 61 MAAC 453 26:36.50
5 Eamon Foley 34 92 USF 218 29:00.90
6 Jonathon Howard 34 99 DAM 269 29:18.45
7 Tiago Barros 33 137 CALM 122 33:25.75
8 Paul Philley 32 154 DAM 380 36:14.40
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F3539 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Heidi George 39 4 UC38 233 20:56.40
2 Tesla Profumo 38 20 CRUZ 388 23:34.85
3 Eve Maidenberg 38 39 MAM 324 24:58.85
4 Michelle Hladik 37 76 SMST 265 27:41.50
5 Jennifer Duenas 37 109 USF 205 30:33.55
6 Julie Raya 37 115 SMAC 394 31:03.65
7 Danielle Lipski 39 120 ASCP 313 31:35.60
8 Erin Heiser 39 173 DAM 532 38:07.30
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M3539 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Trevor Gillis 39 2 LAMV 235 20:37.50
2 Evan Shute 36 32 VACA 435 24:28.60
3 Markus Daene 36 62 TVM 189 26:37.20
4 Timothy Durbin 38 77 MEMO 206 27:43.15
5 Steven Brown 37 559 39:31.10
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F4044 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Stephanie Denison 44 51 SMST 199 25:49.55
2 Nancy Prouty 44 54 MELO 390 26:03.40
3 Cyane Anaya 43 98 TEME 104 29:13.85
4 Aimee Tannehill 42 100 DAM 456 29:21.10
5 Shelley McCann 44 129 STAN 340 32:29.50
6 Lisa Bertain 44 136 UC38 502 33:22.95
7 Katherine McCall 41 184 TSUN 338 39:16.65
8 Hadar Aviram 40 208 UC38 113 46:19.90
9 Atossa Shafa 44 219 MVM 428 51:55.80
10 Heather Kelly 42 228 UC38 282 56:08.10
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M4044 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Todd Hinders 44 14 BAC 262 22:53.05
2 Dean Atchison 44 23 TEME 108 23:38.45
3 Adam Santner 44 55 TEME 420 26:13.85
4 Michael Kruse 42 70 TOC 552 27:10.00
5 Kyle Lang 40 87 DAC 295 28:29.35
6 Mark Cederborg 42 121 SON 166 31:36.55
7 Scott Stratton 42 124 UNAT 451 31:44.45
8 Brendan Glackin 41 152 UC38 237 35:32.35
9 Jason Prodoehl 44 155 TSUN 387 36:26.85
10 Maurice Pitesky 41 191 DAM 382 40:13.80
11 Eric Roberson 40 201 TCAM 405 44:12.10
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F4549 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Lynn Jolly 49 40 TOC 277 25:04.60
2 Cynthia Hertzer 46 53 CRUZ 257 26:01.80
3 Katie Kelly 45 59 NBA 283 26:29.85
4 Janice Curtin 47 80 EDHS 186 28:02.20
5 Karen Charney 46 118 DAM 169 31:16.05
6 Michelle Cherrick 47 122 NBA 170 31:38.65
7 Erin Begerow 49 127 SHMS 130 31:54.65
8 Marta Bechhoefer 47 128 CRUZ 126 32:03.75
9 Michele Ignoffo 45 145 CRUZ 271 34:17.20
10 Carolyn Reyna 48 169 MEMO 399 37:56.70
11 Deborah Bevilacqua 46 192 MEMO 137 40:30.35
12 Shari Cruse 48 193 NUTS 184 40:39.20
13 Karen Sheehy 47 196 VACA 429 41:26.85
14 Chris Whitman 45 204 567 45:27.00
15 Patricia Bryant 49 215 DAM 154 50:13.50
16 Carolyn Lacerra 45 223 UC38 292 52:41.85
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M4549 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Barton Wells 48 5 UC38 482 21:26.55
2 Kurt Oeler 48 13 TOC 366 22:52.00
3 Todd Arris 49 15 TOC 107 23:00.00
4 Chris Bond 48 22 WCM 142 23:37.30
5 Jeremy Becker 45 34 SAC 127 24:40.05
6 Perry Klebahn 48 46 TOC 286 25:27.05
7 Michael Heaney 48 50 WCM 251 25:41.85
8 Frank Karbe 47 57 TOC 510 26:19.10
9 Jeffrey Kreutzen 48 83 SON 289 28:09.90
10 Scot Shoemaker 48 84 TAM 432 28:14.30
11 Stephen Ball 47 163 SAC 117 37:04.35
12 Robert Lawrence 46 174 UC38 305 38:18.95
13 Lonnie Schick 48 177 UC38 421 38:37.55
14 Mark Griffin 45 198 SHMS 242 43:15.10
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F5054 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Susan Preston 53 8 STAN 386 21:49.25
2 Kimberly Elsbach 52 33 DAM 211 24:34.15
3 Lisa Ward 51 38 WCM 480 24:55.50
4 Joan Schriger 50 60 TOC 424 26:31.95
5 Heike Mansoor 52 65 UC38 326 26:55.10
6 Ali Hall 53 67 SNM 246 27:02.50
7 Jane Russell 52 68 DAM 517 27:03.55
8 Elizabeth Tiedemann 52 69 EDHS 461 27:05.60
9 Stephanie Koop 51 79 DAM 288 27:50.40
10 Caroline Loomis 51 88 DAM 317 28:30.45
11 Stephanie Couch 50 89 MELO 181 28:43.75
12 Cindy Clements 54 95 TAM 175 29:08.75
13 Suzanne Zebedee 53 103 MELO 493 29:45.95
14 Laurie Lewis 53 111 BAY 531 30:38.05
15 Jennifer Phalen 50 114 DAM 379 31:02.65
16 Julie Langston 53 126 DAM 296 31:52.15
17 Lisa Frazier 54 157 VACA 226 36:40.55
18 Lucia Sorensen 51 158 DAM 507 36:57.15
19 Katie Fox 52 160 UC18 223 36:58.75
20 Lynn Forsey 53 190 NUTS 221 39:41.20
21 Jennifer Eisley 50 203 SMAC 210 45:16.65
22 Lisa Bowen 52 231 NUTS 145 58:21.25
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M5054 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Paul Sims 54 36 SRM 439 24:44.30
2 Bill Mc Cracken 53 42 TVM 337 25:11.40
3 Roland Nagel 53 44 CRUZ 359 25:18.00
4 Vince Nibler 52 45 TEME 364 25:21.65
5 Kevin Keating 52 49 SMAC 281 25:37.05
6 Richard Walter 51 52 UC38 478 26:01.45
7 Vince Piatt 51 56 UC38 381 26:15.30
8 Lyle McCarty 54 86 DAM 504 28:24.05
9 Steven Culberson 53 93 UC38 185 29:03.95
10 Dennis Ehrenberger 50 108 UC38 208 30:24.65
11 Joe Davis 50 113 UC38 194 30:51.85
12 Brian Deller 54 138 SMAC 196 33:26.80
13 Robert Inouye 51 139 USF 272 33:32.60
14 Scott Allison 52 224 DAM 103 53:27.85
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F5559 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Phyllis Quinn 59 107 TOC 392 30:20.00
2 Susan Bergmann 55 140 TEME 135 33:43.75
3 Marcia Benjamin 58 144 MEMO 134 34:12.05
4 Mary Rogers 57 146 UC38 407 34:21.10
5 Kristine Buckley 55 150 SMM 156 35:08.10
6 Erica Sutherland 56 151 NUTS 455 35:14.45
7 Marilyn Underwood 55 164 DAM 467 37:13.10
8 Judy Ferguson 58 171 NUTS 215 38:03.90
9 Julie Johnson 57 182 MEMO 276 38:54.35
10 Gabrielle Hildebrand 55 187 FOG 261 39:35.75
11 Kelley Griest 58 188 WCM 241 39:39.55
12 Carol Nip 58 194 ALB 365 41:19.30
13 Lynn Cockerham 55 199 MOTR 177 43:22.95
14 Lorraine Lundy 58 211 UC38 321 47:14.60
15 Kathleen Taylor 55 213 NUTS 458 48:00.45
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M5559 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Sandy Mac Donald 59 11 SMST 322 22:46.65
2 Steve Cutting 58 27 TVM 188 23:57.80
3 Mark Frazier 56 41 VACA 227 25:11.40
4 David Stewart 56 48 VACA 449 25:37.00
5 Eric Hektner 57 91 SAC 254 28:53.70
6 Jay Stanton 55 104 MVM 447 29:54.35
7 Mark Susskind 58 125 UC38 454 31:50.05
8 Douglas Taylor 56 131 DAM 521 32:57.05
9 Raymond McKendall 55 165 UC08 343 37:13.90
10 Peter Tsugawa 57 168 MEMO 462 37:54.70
11 Charles McKenzie 55 170 UC48 344 37:58.50
12 Frank Tuteur 57 172 SRM 464 38:05.45
13 Joel Larsen 58 181 DAM 300 38:52.65
14 Paul Menard 59 210 UC38 348 46:54.40
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F6064 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Laura Val 63 18 TAM 470 23:29.70
2 Barbara Lightfoot-Ni 61 82 VACA 311 28:03.05
3 Merry Finch 60 105 YCMS 551 30:07.65
4 Elizabeth Clark 62 116 NBA 174 31:07.15
5 Marielle Boortz 60 142 OAK 143 34:00.30
6 Margie Villarreal 62 153 PRES 475 36:06.10
7 Donna Rivers 60 176 UC38 404 38:36.65
8 Teddy Coll Palmer 60 178 OAK 370 38:46.75
9 Diane Davis 64 183 DAM 534 38:57.45
10 Lyra Halprin 64 189 DAM 247 39:40.05
11 Amy Hewes 63 207 SLOM 259 45:59.85
12 Ann Mead 60 212 TOC 346 47:40.25
13 Susan August 61 214 NUTS 111 49:50.95
14 Betsy Barsamian-Te 63 216 OAK 123 50:39.70
15 Janice Sollom-Broth 63 226 CRUZ 443 54:35.95
16 Catherine Daubert 63 229 DAM 193 56:51.85
17 Nina Leva 64 235 NBA 309 1:05:35.15
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M6064 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Michael Mc Caffery 61 21 TOC 334 23:36.45
2 Ron Emhoff 60 35 TVM 212 24:42.30
3 Don Foreaker 63 71 SRM 220 27:17.00
4 David Carter 60 73 UC38 163 27:24.30
5 Mark Blagdon 60 81 SAC 139 28:02.85
6 Noel Laverty 63 85 SAC 304 28:20.10
7 Erik Sterne 62 101 UC38 448 29:24.95
8 Stephen Small 62 112 EBAT 440 30:42.10
9 Douglas Brewer 62 123 RAMS 150 31:40.05
10 Jeffrey Citron 60 135 YCMS 173 33:21.10
11 William Hewes 61 167 SCAQ 260 37:30.45
12 Kelly McGuire 61 200 DAM 342 43:54.65
13 Will Davis 63 206 DAM 535 45:36.00
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F6569 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Jane Lee 65 106 NSA 306 30:11.75
2 Alena Soldatova 65 143 UC38 442 34:06.45
3 Sally Landis 68 175 UC38 293 38:33.95
4 Cynthia Barnard 67 218 NBA 120 51:46.85
5 Jane Long 66 220 UC38 316 51:57.40
6 Nance Rosencranz 66 221 NUTS 410 52:01.75
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M6569 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Joel Wilson 66 31 CRUZ 488 24:07.05
2 Edward Rudloff 67 47 TOC 416 25:32.55
3 Bob Upshaw 65 102 WCM 469 29:28.40
4 David Benjamin 65 134 MEMO 133 33:19.45
5 Rick Meyerhoff 68 148 TAM 351 34:55.05
6 William Hogan 65 159 UC38 267 36:57.90
7 Michael Dailey 65 202 SRM 190 44:48.05
8 William Tucker 66 222 NBA 463 52:34.05
9 Irving Maxwell 65 236 MEMO 331 1:26:12.00
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F7074 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Daniela Barnea 71 186 STAN 121 39:21.75
2 Leslie Westergaard 72 195 DAM 483 41:24.85
3 Donna Halbe 72 227 MOTR 245 55:38.15
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M7074 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Richard Burns 71 96 TAM 159 29:09.65
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F7579 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Susan Munn 76 217 DAM 356 50:59.95
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M7579 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Ralph Brott 75 147 BAY 153 34:49.35
2 Ed Lane 76 179 WCM 294 38:47.75
3 David Gilmer 77 225 DAM 533 54:24.75
4 Mark Braly 79 232 DAM 146 59:50.70
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



FEMALE AGE GROUP F8084 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Barbara Robben 81 230 568 57:33.45
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



MALE AGE GROUP M8084 1 MILE SWIM

Place Name Age Overallplace Club Bib # Time
1 Norman Stupfel 82 205 WCM 452 45:33.30
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



********** FEMALE OVERALL MASTERS 1 MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ***********

Place Name Age Club Bib# Time
1 Kristina Zack 55 562 26:05.80
2 Michelle Bellomo 42 AHSM 131 26:19.20
3 Sarah Hanna 56 563 26:28.60
4 Aki Lewis 44 SRVM 310 29:01.25
5 Alexandra Rousseau 40 UC38 414 33:53.25
6 Jennifer Lacy 56 NEW 564 35:33.30
7 Yvette Cabrera 42 VJO 161 37:50.25
8 Lynn Narlesky 63 DAM 361 42:35.25
9 Laurie Casselman 61 YOSA 165 1:04:06.10
Davis Aquatic Masters Lake Berryessa Open Water Swims



********** MALE OVERALL MASTERS 1 MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ***********

Place Name Age Club Bib# Time
1 Joe Vialovos 46 SAC 473 19:56.15
2 Jay Bedsworth 50 TOC 129 26:48.50
3 Joseph 0sha 49 561 33:50.65
4 Bruce Wilbur 72 AHSM 486 37:53.75
5 Alvin Loosli 72 WCM 318 51:01.10