KELLER COVE SWIM FOR KIDS SAKE
RICHMOND, CALIFORNIA 09/26/2015


********** AGE GROUP RESULTS LIST **************

KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F18-24 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 197 Kathryn Kroetch 24 CALM 20 54:54.50
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F25-29 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 179 Lindsay Gaudinier 26 WCM 24 49:45.45
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M25-29 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 145 Chad La Tourette 26 TOC 162 39:51.90
2 178 Chris Lyle 29 RPM 208 49:23.80
3 242 Joseph Carrillo 26 MHSA 125 1:45:40.95
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F30-34 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 184 Emily Buskirk 34 NBA 108 51:13.10
2 193 Kathleen Coggshall 32 BAY 253 54:05.55
3 206 Paige Lansing 30 BAM 35 56:31.30
4 215 Helen Lawrence 33 TEME 193 58:38.20
5 225 Donita Flecker 32 SMAC 119 1:08:49.70
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M30-34 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 177 Craig Gawlick 33 MVM 98 49:02.75
2 216 Matthias Schildwachte 34 UC38 17 1:01:15.75
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F35-39 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 201 Sarah Groskopf 35 BAC 72 55:24.70
2 202 Michelle Rowe 38 TVM 130 55:32.45
3 203 Tia Shimada 36 TEME 191 55:45.90
4 238 Mary Sackett 39 NUTS 66 1:30:08.00
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M35-39 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 147 Trevor Gillis 39 LAMV 73 39:53.15
2 159 Zebron Lemke 35 AAM 21 42:55.85
3 199 Richard Pipkin 37 BAM 52 55:06.50
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F40-44 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 208 Beccah Rothschild 41 MAM 175 56:39.30
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M40-44 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 191 Mark Lutzker 43 NBA 115 53:45.50
2 196 Larry Southern 44 BAM 23 54:14.50
3 241 Henry Scoble 44 HS 58 1:42:46.55
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F45-49 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 180 Cynthia Hertzer 46 CRUZ 127 50:09.90
2 200 Karen Jensen 48 VACA 164 55:18.85
3 204 Leeann Harvey 45 WCM 183 56:01.80
4 213 Marta Bechhoefer 48 CRUZ 170 58:12.10
5 217 Jane Mason 48 CALM 159 1:02:43.55
6 230 Crystal Obregon 45 CRUZ 113 1:18:15.30
7 239 Marilyn Eckles 46 MERC- 31 1:37:04.00
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M45-49 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 224 Jeffrey Foster 48 MEMO 242 1:08:25.60
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F50-54 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 172 Kimberly Elsbach 52 DAM 14 48:22.30
2 187 Joan Schreger 50 216 52:30.40
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M50-54 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 168 Todd Arris 50 TOC 138 47:19.75
2 185 Kevin Keating 52 SMAC 140 51:37.35
3 189 Vince Nibler 53 TEME 131 53:25.45
4 198 Rob Schmidt 51 AAM 84 55:01.40
5 210 Todd Narter 51 TEME 69 57:58.20
6 221 Jim Nageotte 54 ALB 39 1:04:40.30
7 227 Henry Marsden 53 DAC 254 1:11:48.30
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F55-59 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 218 Marcia Benjamin 59 MEMO 212 1:02:49.70
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M55-59 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 182 David Mayer 55 BAM 36 50:42.45
2 186 Steven Breiter 59 MEMO 86 52:08.55
3 188 David Stewart 57 VACA 147 53:14.05
4 212 Eric Hektner 57 TVM 109 58:11.50
5 236 Keith Lee 59 SERC 77 1:29:10.60
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F60-64 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 220 Elizabeth Clark 62 NBA 16 1:03:19.45
2 237 Valerie Armento 64 UC38 207 1:29:27.40
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M60-64 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 190 David Carter 61 UC38 198 53:42.80
2 194 Noel Laverty 63 SAC 255 54:08.20
3 222 Leslie Harder 62 RAMS 27 1:04:48.05
4 228 Stephen Small 63 EBAT 96 1:13:34.00
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F70-74 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 243 Mary Cantini-Nork 71 DC 141 1:54:22.85
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M70-74 2 MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 232 John Anderson 73 UC38 206 1:20:58.20
KELLER COVE SWIMS

KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 18-39 2 MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Kristen Podolak 36 CALM 5 50:43.35
KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 40+ 2 MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Jillian Chelson Bris 51 OVET 137 45:22.90
2 Mary Piel 59 264-N 190 1:05:55.35
3 Judy Newton 54 241 1:19:52.30
4 Marjorie Moore 48 UC38 240 1:21:50.55
KELLER COVE SWIMS

**** MALE 40+ 2 MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Charles Morehouse 40 TEME 171 54:13.50
2 Alan Kren 63 MAM 30 1:10:53.55
3 Tim Nufire 51 UC38 80 1:24:05.05
4 Kevin Porter 63 TAM 28 1:38:25.90
KELLER COVE SWIMS

KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B09-10 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 102 Jacob Mayer 10 RS 47 31:28.40
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G11-12 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 61 Emily Minjares 12 NONE 185 27:21.75
2 91 Hannah Mayer 12 RS 46 30:25.55
3 106 Isabel Augustine 12 AAA 50 31:37.45
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B11-12 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 46 Gabriel Arteaga 12 229 25:56.00
2 71 Simha Furaha 12 227 28:01.60
3 101 Matthew Crouch 12 CCA 101 31:16.90
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G13-14 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 58 Haley Kirtland 13 AAA 65 27:14.25
2 64 Alex McGregor 13 248 27:31.35
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B13-14 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 44 Maxime Hendrikse Li 14 AAA 38 25:50.75
2 92 Norman Gutierez 13 225 30:30.20
3 127 William Sutton 14 238 35:19.10
4 134 Martin Megia 13 218 37:55.15
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G15-16 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 41 Sima Arfania 15 BAC 53 25:39.00
2 69 Anastasia Klimko 15 AAA 64 27:53.05
3 87 Anja Hendrikse Li 16 AAA 37 29:48.15
4 96 Jordana Bartfeld 15 BAC 70 30:44.60
5 122 Daniella Arteaga 16 228 33:58.10
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B15-16 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 24 Nicholas Tan 15 BAC 74 22:21.20
2 38 Justin Sell 16 BAC 75 25:34.25
3 53 Jonathan Gutierez 15 222 26:52.40
4 54 Grant Hillyer 16 BAC 78 27:12.30
5 76 Jonathan Ho 15 LAMV 194 29:04.45
6 77 Jonathan Ko 15 BAC 82 29:13.20
7 142 Joshua Aravalo 16 221 39:35.45
8 174 Joseluis Albarran 15 230 48:39.25
9 176 Jorge Vilanova 16 226 48:53.90
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B17-18 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 26 Johannes Stoppler 17 BAC 105 23:21.10
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M18-24 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 19 Charlie Rimkus 24 TOC 62 21:27.20
2 33 Matt Hurko 24 TOC 100 25:21.25
3 37 Samuel Rowan 24 TOC 223 25:33.85
4 143 Alexandra May 24 259 39:37.50
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F25-29 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 100 Molly Noble 28 RPM 188 30:59.90
2 104 Lauren Gamboa 28 RPM 124 31:31.05
3 108 Natalie MacIntyre 29 TM 195 32:20.50
4 113 Kelley Shaw 25 UC38 189 33:10.50
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M25-29 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 31 Douwe Yntema 26 TOC 181 24:08.40
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F30-34 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 97 Ellie Adelman 30 TEME 281 30:47.90
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M30-34 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 20 Quinn Fitzgerald 32 TOC 245 21:32.50
2 29 Benjamin Chung 34 BAC 60 23:41.00
3 30 Matthew Davie 34 TOC 45 24:06.20
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F35-39 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 27 Tesla Profumo 38 CRUZ 214 23:24.40
2 158 Sara Fisher 39 256 42:17.80
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M35-39 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 56 Erik Johnson 36 TEME 268 27:13.50
2 66 Greg Sabatini 39 RPM 121 27:33.90
3 78 Timothy Durbin 38 MEMO 280 29:15.10
4 98 Pauline Kidwell 38 264 30:52.60
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F40-44 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 48 Heather Flynn 41 NBA 250 26:26.50
2 80 Jessica Moll 43 MEMO 199 29:24.75
3 105 Marjorie Smith 43 TEME 184 31:32.35
4 114 Aki Lewis 44 SRLVA 200 33:27.45
5 115 Suzanne Long 42 NBA 182 33:33.00
6 139 Alexis Morgan 40 RPM 236 38:57.85
7 152 Anna Vincent 43 RPM 135 41:08.00
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M40-44 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 219 Adam James 40 SERC 166 1:02:57.15
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F45-49 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 34 Laureen Welting 49 TOC 163 25:21.55
2 45 Janice Curtin 47 EDHS 111 25:53.60
3 82 Christine Chessen 49 TOC 232 29:28.50
4 123 Karen Harris 48 RPM 209 34:07.80
5 125 Elaine Blakeley 45 MS 180 34:19.80
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M45-49 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 42 Jonathan Mayer 49 RPM 48 25:42.10
2 43 Daniel Collazos 45 UC38 117 25:45.00
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F50-54 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 62 Cindy Clements 54 TAM 139 27:21.90
2 65 Rebecca Perry 50 MAM 172 27:32.80
3 70 Elizabeth Tiedemann 52 EDHS 41 27:54.40
4 133 Joanneke Verschuur 50 MAM 26 37:38.65
5 138 Rachael Fish 53 UC38 145 38:33.15
6 154 Jennifer Eisley 50 SMAC 129 41:10.10
7 155 Joan Turner 54 050-T 95 41:52.70
8 161 Anna Edmondson 53 WWS 134 44:27.35
9 173 Leah Carroll 54 UC38 186 48:36.90
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M50-54 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 39 Steve Farrell 54 UC38 239 25:35.00
2 95 Mike Cobb 50 UC38 90 30:40.50
3 107 Ronald Ratcliffe 51 STAN 10 32:00.10
4 153 Andre Bertrand 50 271-A 18 41:09.30
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F55-59 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 47 Margurite Meyer 56 TOC 234 26:15.00
2 63 Lindabeth Schmucker 59 DAM 219 27:29.40
3 116 Louise Rafkin 57 ALB 12 33:34.60
4 121 Kristine Buckley 55 SMM 269 33:55.55
5 132 Lisa Barbato 57 BAM 213 37:36.95
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M55-59 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 72 William A Lindsay 59 OAK 87 28:32.00
2 86 Robert Knell 57 263 29:45.10
3 117 Pete May 55 LMSC 149 33:35.40
4 205 Bob Lidley 57 260 56:15.70
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M60-64 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 25 Fred Ferroggiaro 62 TOC 257 22:59.95
2 89 Erik Sterne 63 UC38 128 29:51.40
3 90 Paul Stock 62 EDHSC 25 30:10.55
4 109 Steve Baum 61 TEME 169 32:41.60
5 119 Michael Dalton 60 TEME 152 33:37.40
6 141 Michael Bennett 64 RPM 157 39:31.40
7 166 Brian Stansell 63 SRLVA 150 44:56.30
8 211 Jeff Deveoto 63 244 58:03.80
9 214 Gordon Imrie 63 RPM 197 58:19.85
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F65-69 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 118 Patricia Robak 66 WCM 133 33:36.30
2 169 Cynthia Barnard 67 NBA 203 47:25.85
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M65-69 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 60 Edward Rudloff 68 TOC 247 27:16.90
2 81 Thomas Knopf 67 TOC 97 29:26.70
3 83 Larry Lammert 66 UC38 205 29:37.05
4 112 Norman Hantzsche 66 RPM 210 33:05.40
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F70-74 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 144 Kate Coleman 72 USF 211 39:47.60
2 234 Dixie James 72 MTRC 126 1:22:12.80
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M70-74 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 111 Thomas McCarty 70 TOC 267 33:04.45
2 160 Bruce Bagnell 72 TEME 54 43:58.50
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M75-79 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 103 Ralph Brott 76 BAY 204 31:29.95
2 137 Barry Fasbender 78 SMM 91 38:27.70
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F80-84 ONE MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 229 Barbara Robben 81 252 1:16:06.10
KELLER COVE SWIMS

KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 01-18 ONE MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Katrina Sudweeks 17 STAS 42 25:27.50
2 Katie Ajimura 16 STAS 56 26:43.65
3 Margaret Gonzales 15 UN 51 27:36.00
4 Elena Tebb 14 14 44 30:40.15
5 Jennifer Aragon 13 SHST 33 48:06.90
KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 40+ ONE MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Juliana Oliver 45 OAM 161 30:39.25
2 Andrea Firth 53 UC38 156 30:57.00
3 Bella Banbury 43 OTC 19 33:53.35
4 Denise Berro 55 U 13 34:19.15
5 Natalie Docktor 52 231 34:24.10
6 Kelley Griest 59 WCM 246 37:09.80
7 Marybeth Temples 61 PM 118 38:24.45
8 Melina Linder 54 DC 55 39:29.10
9 Jennifer Doyle 45 RPM 4 39:52.15
10 Diana Teeter 61 SRM 160 40:19.45
11 Holly Silver 52 UC38 2 40:20.05
12 Eva Cohen 50 278-L 187 40:26.60
13 Nance Rosencranz 66 264-N 151 42:04.30
14 Amy Probst 40 264-N 67 42:07.55
15 Ali Nufire 50 UC38 81 44:34.45
16 Paulette Schafir 50 SERC 177 44:47.80
17 Judi Shaffer 55 TAM 179 48:41.20
18 Kathleen Fraser 48 TAM 29 50:39.20
19 Lynn Scardina 49 UC38 89 53:46.25
20 Carol Zabin 60 243 56:37.15
21 Susan August 61 264-N 155 57:04.85
KELLER COVE SWIMS

**** MALE 40+ ONE MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 David Griffith 42 271-A 85 27:13.20
2 Miles Smith 51 NBA 158 28:33.15
3 Gregory Dehart 40 235 28:43.30
4 Jon Umene 51 N/A 165 32:50.55
5 Bennett Barsotti 47 UC38 154 36:57.50
6 Arun Burrell 44 UN38 148 36:57.75
7 Rick Barsotti 47 UC38 153 36:58.05
8 Tony Tuttle 63 RPM 76 47:31.40
KELLER COVE SWIMS

KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G09-10 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 15 Sienna Lewis 9 SRV-P 202 19:16.05
2 52 Savanna Flynn 10 249 26:46.30
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G11-12 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 7 Martha Chessen 11 233 17:21.20
2 9 Midori Lewis 11 SRV-P 201 18:26.40
3 22 Noa Shari 12 AAA 217 21:41.25
4 23 Catherine Flowers 11 AAA 167 21:51.25
5 75 Noa Shari 12 AAA 142 28:47.90
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B11-12 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 6 Orlando Cristobal-Ma 12 AAA 99 16:45.30
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G13-14 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 13 Mariette Patent 13 AAA 192 18:58.10
2 14 Alexandra Klimko 14 AAA 63 19:06.80
KELLER COVE SWIMS

BOYS AGE GROUP B13-14 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 18 Grace Vincent 13 RPS 136 21:12.95
KELLER COVE SWIMS

GIRLS AGE GROUP G15-16 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 4 Ashlee Crouch 16 CCA 106 15:19.55
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F45-49 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 36 Julie Rogers 48 RPM 196 25:32.15
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M45-49 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 28 David Flowers 48 215 23:25.10
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F50-54 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 16 Nancy Malone 51 RPM 282 19:51.10
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M50-54 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 8 Jay Bedsworth 50 TOC 144 18:10.70
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F55-59 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 32 Leslie Warren 57 SRM 15 24:27.35
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M55-59 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 10 Scott Spiker 58 SMAC 122 18:45.80
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F60-64 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 57 Carolyn Burns 60 UC38 49 27:14.25
2 59 Carol Breiter 60 MEMO 32 27:16.75
KELLER COVE SWIMS

MALE AGE GROUP M60-64 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 1 Peter Guadagni 60 WCM 168 12:35.70
2 5 Dan Winterrowd 64 SMST 116 15:29.70
KELLER COVE SWIMS

FEMALE AGE GROUP F70-74 HALF MILE SWIM

Place O'All Name Age Club Bib # Time
1 79 Marie Kochaver 70 RPM 266 29:15.85
KELLER COVE SWIMS

KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 01-18 HALF MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Sydney Fingerhut 10 PSL 102 26:28.20
2 Charlotte Ragozin 10 PSL 93 29:43.80
3 Evelyn Tebb 10 10 43 29:44.75
KELLER COVE SWIMS

**** MALE 01-18 HALF MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Luka Goncharov 12 PSL 146 14:42.70
2 Jack Ryan 12 TOC 178 14:47.15
3 Theoden Yavuzer-Judd 11 AAA 68 21:37.45
4 Sebastian Caldenon-J 11 261 44:51.10
KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 18-39 HALF MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Harriet Ragozin 39 NONE 92 29:50.50
2 Sumitra Nadarajah 35 RPM 237 38:01.60
KELLER COVE SWIMS

**** FEMALE 40+ HALF MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Nicole Cibellis 43 UC38 59 18:51.10
2 Sara Azat 49 WINE 57 18:53.10
3 Jacklyn Litman 65 BAY 9 20:53.15
4 Becky Biando 49 UC38 3 25:36.60
5 Eileen Fingerhut 45 PSL 103 26:28.80
6 Patti Williams 53 DAM 258 27:34.35
KELLER COVE SWIMS

**** MALE 40+ HALF MILE WETSUIT/CAT 2 SUIT RESULTS ****

Place Name Age Club Bib# Time
1 Bradford Beach 56 264-N 174 39:58.75
2 Ketil Jensen 53 262 44:52.10
KELLER COVE SWIMS