********** AGE GROUP RESULTS **********

Race The Lake of the Sky


********** Ruggie Girls (7&U) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 8 353 Kiali Quaglia F 7 Folsom CA 5:03
2 15 632 Maddie Unruh F 7 Encinitas CA 5:25
Race The Lake of the Sky


********** Ruggie Boys (7&U) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 10 423 Kai Voci M 7 Huntington Beach CA 5:08
2 45 633 Derek Hammond M 7 Vista CA 6:45
3 46 516 Logan Prouty Jr M 7 6:58
4 55 635 Alexander Alvarez M 5 Oakland CA 7:24
5 61 268 Jake Koch M 7 Redondo Beach CA 11:34
6 63 618 Brennan Pappakostas M 5 San Jose CA 23:13
Race The Lake of the Sky


********** Grommet Girls (8-9) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 6 400 Gabby Smith F 9 Redondo Beach CA 4:33
2 7 617 Kaile Nemeth F 8 Truckee CA 4:54
3 23 630 Megan Uszynski F 9 Henderson NV 5:46
4 49 517 Violet Prouty F 8 Minden NV 7:11
Race The Lake of the Sky


********** Grommet Boys (8-9) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 1 207 Charginmarvi Freitas M 9 Haleiwa HA 3:32
2 2 229 Walker Graham M 9 Carlsbsd CA 3:47
3 3 357 Zen Quinn M 9 Homewood CA 3:50
4 4 144 Jacob Brackett M 9 South Lake Tahoe CA 4:00
5 5 315 Trevor Mencinsky M 8 Carlsbad CA 4:02
6 9 174 Aidan Cleveland M 8 Ladera Ranch CA 5:06
7 11 444 Max Voci M 8 Huntington Beach CA 5:10
8 21 605 Alex Hanak M 8 Slt CA 5:38
9 33 631 Steven Uszynski M 8 Henderson NV 6:15
Race The Lake of the Sky


********** Menehune Girls (10-11) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 22 354 Delila Quinn F 11 Homewood CA 5:42
2 38 572 Kayla McLaughlin F 10 6:29
3 43 125 Abby Baker F 11 Carlsbad CA 6:36
4 50 331 Elika Nemeth F 10 Truckee CA 7:15
5 56 342 Kyra Phelan F 10 Santa Cruz CA 7:57
6 57 604 Eva Claussen F 11 La Salva Beach CA 8:12
7 58 296 Monnika Mattson F 11 South Lake Tahoe CA 8:23
8 59 549 Zoe Campbell F 11 Oxford MI 8:25
9 1 546 Makena Prouty F 10
Race The Lake of the Sky


********** Menehune Boys (10-11) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 14 271 Keagan Lamar M 11 San Clemente CA 5:21
2 18 407 Matix Springer M 11 Malibu CA 5:29
3 20 313 Gavin Mencinsky M 11 Carlsbad CA 5:33
4 24 413 Rhys Staples M 10 Kamas UT 5:46
5 27 372 Conrad Rojas M 10 San Clemente CA 5:55
6 28 581 Estani Bori M 11 Carnelian Bay CA 6:03
7 31 228 Jonas Graham M 11 Carlsbad CA 6:12
8 35 375 Zeke Rose M 11 San Clemente CA 6:15
9 39 233 Burke Hammond M 11 Vista CA 6:31
10 42 360 Alek Ramos M 10 Canovanas 6:34
11 44 524 Trevor Valois M 11 Tahoe City CA 6:37
12 47 663 Luke Purrance M 10 Stateline NV 7:09
13 48 636 Azure Sanchez M 10 Tahoe Vista CA 7:11
14 51 417 Kelton Stevens M 10 Citrus Heights CA 7:17
15 52 367 Slader Rodman M 10 Park City UT 7:17
16 53 599 Landen Tessler M 10 Reno NV 7:18
17 60 634 Koen Vandenberg M 10 Hollister CA 10:48
18 62 521 Kade Schrauben M 10 Slt CA 18:38
Race The Lake of the Sky


********** Breaker Girls (12-13) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 13 251 Jade Howson F 12 Laguna Beach CA 5:18
2 16 246 Alexandria Higginson F 12 San Clemente CA 5:26
3 29 582 Zoe Carter F 12 Tahoe Vista CA 6:08
4 32 193 Belah Ellis F 12 Hermosa Beach CA 6:15
5 36 531 Jessica Brackett F 12 South Lake Tahoe CA 6:17
Race The Lake of the Sky


********** Breaker Boys (12-13) CLASS RESULTS **********

Place Oallplace Bib Name Sex Age City State Time
1 19 380 Phoenix Sanchez M 12 King Beach CA 5:31
2 34 518 William Threadgill M 12 Coeur D Alene ID 6:15
3 37 365 Carver Rodman M 12 Park City UT 6:23
4 40 603 Sawyer Claussen M 12 La Selva Beach CA 6:31
5 41 364 Luca Robillard M 12 Truckee CA 6:32